Home

военноморски флот търговец Вадя pasaules kauss basketbolā 2019 tabula хладък нищожен Ашли Фурман

Mājiniece Ķīna Pasaules kausu iesāk ar atspēlēšanos un komfortablu uzvaru –  Basketbols – Sportacentrs.com
Mājiniece Ķīna Pasaules kausu iesāk ar atspēlēšanos un komfortablu uzvaru – Basketbols – Sportacentrs.com

Polijai pirmā uzvara Pasaules kausā pēc 52 gadu pārtraukuma – Basketbols –  Sportacentrs.com
Polijai pirmā uzvara Pasaules kausā pēc 52 gadu pārtraukuma – Basketbols – Sportacentrs.com

Atsvaidzinoša duša vēsā jaunatnes basketbola vasarā - Sporto

Vītols nosaukts par Eiropas kausa otrās kārtas MVP – Basketbols –  Sportacentrs.com
Vītols nosaukts par Eiropas kausa otrās kārtas MVP – Basketbols – Sportacentrs.com

Pasaules kauss'2019: pret Melnkalni zaudējums pēdējās 5 minūtēs; saasinās  cīņa par ceļazīmi uz Ķīnu | Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: pret Melnkalni zaudējums pēdējās 5 minūtēs; saasinās cīņa par ceļazīmi uz Ķīnu | Latvijas Basketbola savienība

Latvijas studentu basketbola izlase FIBA kontinentālajā kausā noraujas no  Horvātijas - DELFI
Latvijas studentu basketbola izlase FIBA kontinentālajā kausā noraujas no Horvātijas - DELFI

Basketstudija 2+1

Kam jānotiek, lai Latvijas basketbola izlase brauktu uz pasaules kausu  Ķīnā? | SKATIES
Kam jānotiek, lai Latvijas basketbola izlase brauktu uz pasaules kausu Ķīnā? | SKATIES

Latvijas 3×3 basketbola vīri sagrauj Ukrainu un sasniedz Pasaules kausa  pusfinālu | SKATIES
Latvijas 3×3 basketbola vīri sagrauj Ukrainu un sasniedz Pasaules kausa pusfinālu | SKATIES

Basketbola toreadori Arēnā Rīga - Sporto

3x3 Pasaules kauss: Latvijai Līgo vakars sudraba krāsās | Latvijas  Basketbola savienība
3x3 Pasaules kauss: Latvijai Līgo vakars sudraba krāsās | Latvijas Basketbola savienība

Pasaules kauss'2019: svētdien plkst.18 cīņa ar Slovēniju – Ļubļanā un TV6 |  Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: svētdien plkst.18 cīņa ar Slovēniju – Ļubļanā un TV6 | Latvijas Basketbola savienība

Jaunumu saraksts – Basketbols – Sportacentrs.com

Ķīnas basketbolisti PK pagarinājumā piekāpjas Polijai - Pasaules kauss  basketbolā - Basketbols - TVNET Sports
Ķīnas basketbolisti PK pagarinājumā piekāpjas Polijai - Pasaules kauss basketbolā - Basketbols - TVNET Sports

Hijentam 28 punkti, Venecuēlai pirmā uzvara kopš 2006. gada – Basketbols –  Sportacentrs.com
Hijentam 28 punkti, Venecuēlai pirmā uzvara kopš 2006. gada – Basketbols – Sportacentrs.com

Pasaules kauss'2019: kapteiņa superspēle sagādā “otro dzīvību”; Ķīna  uzvaras attālumā - izšķirošā cīņa 25. februārī Melnkalnē | Latvijas  Basketbola savienība
Pasaules kauss'2019: kapteiņa superspēle sagādā “otro dzīvību”; Ķīna uzvaras attālumā - izšķirošā cīņa 25. februārī Melnkalnē | Latvijas Basketbola savienība

Pasaules kauss: Latvija atvadās ar skaistu basketbolu pret ASV un “6.  spēlētāja” aplausiem | Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss: Latvija atvadās ar skaistu basketbolu pret ASV un “6. spēlētāja” aplausiem | Latvijas Basketbola savienība

Vokers: "Pasaules kausā basketbols ir daudz fiziskāks nekā NBA" – Basketbols  – Sportacentrs.com
Vokers: "Pasaules kausā basketbols ir daudz fiziskāks nekā NBA" – Basketbols – Sportacentrs.com

Kamēr tu gulēsi: U19 meitenes Pasaules kausu sāks pret jaudīgo Kanādu –  Basketbols – Sportacentrs.com
Kamēr tu gulēsi: U19 meitenes Pasaules kausu sāks pret jaudīgo Kanādu – Basketbols – Sportacentrs.com

Biļetes uz FIBA WC'2019 kvalifikācijas spēlēm ar Ukrainu un Turciju |  Latvijas Basketbola savienība
Biļetes uz FIBA WC'2019 kvalifikācijas spēlēm ar Ukrainu un Turciju | Latvijas Basketbola savienība

Pasaules kausa izcīņas'2019 kvalifikācijas turnīra grupu izloze plkst.15:00  – Basketbols – Sportacentrs.com
Pasaules kausa izcīņas'2019 kvalifikācijas turnīra grupu izloze plkst.15:00 – Basketbols – Sportacentrs.com

basketbols
basketbols

Vecvagars: "Līdzjutēju atbalsts ceturtajā ceturtdaļā deva papildus spēkus  un palīdzēja panākt lūzumu" | Latvijas Basketbola savienība
Vecvagars: "Līdzjutēju atbalsts ceturtajā ceturtdaļā deva papildus spēkus un palīdzēja panākt lūzumu" | Latvijas Basketbola savienība

ASV izlase ar lielām mokām papildlaikā izcīna uzvaru pār Turciju –  Basketbols – Sportacentrs.com
ASV izlase ar lielām mokām papildlaikā izcīna uzvaru pār Turciju – Basketbols – Sportacentrs.com

Pasaules kauss'2023: Latvija augustā sāks ar Rumāniju un Baltkrieviju;  turnīru izspēlēs sabraukumā | Latvijas Basketbola savienība
Pasaules kauss'2023: Latvija augustā sāks ar Rumāniju un Baltkrieviju; turnīru izspēlēs sabraukumā | Latvijas Basketbola savienība